HAKKIMIZDA

 Çanakkale Nergis Çiçekçilik Abdullah Aydoğan  tarafından 1998 yılında Çanakkale'de kurulmuştur ve 1998 yılından bu yana Çanakkalenin yerel çiçekçisi olarak adrese çiçek teslimatı yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 Çiçek, insanoğlunun yaşamsal süreci içerisinde her zaman kendine yer bulmuş, bir sunum şekli olmuştur. Kimi zaman sevdiklerimizin ve dostlarımızın üzüntülerine ortak olduğumuzu belirtmek, kimi zaman da sevinçlerini paylaşmak noktasında yanlarında olduğumuzun en güzel ifadesidir çiçekler. Kimi zaman anlatılamayandır, söylenemeyendir çiçekler…

Çanakakle Nergis Çiçekçilik  olarak biz, duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan keyif alacağımızı, gurur duyacağımızı, duygularınıza ortak olacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz.

Kendimize olan güvenimizi sizinle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bir çiçeğinizin aranjesine başlarken şunu aklımızdan çıkarmıyoruz; sizi temsil eden bizi daha çok temsil ediyor. Yaptığımız her aranje, bizim gerçek reklâmımızdır. Aldığımız her teşekkür bizim gurur kaynağımız olmakta, işimize verdiğimiz önem bu anlamda katlanarak büyümektedir.

Şehirlerarası ve şehir içi çiçek siparişi ve uluslar arası çiçek siparişi taleplerinizi üyesi olduğumuz Interflora  Dünya Çiçek Dağıtım ağının aracılığıyla dilediğiniz adrese ulaştırma imkanımız bulunmaktadır.